OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен

• напон: 220-240V ~ 50Hz• моќност: 710W• брзина: 1200-2700 мин-1• дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm• приклучок за прашина• гумирана рачка• ЛЕД сијалица• две дополнителни позиции на рачкатаДодатоци:- 2 m... Прочитај повеќе

5,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• напон: 220-240V ~ 50Hz
• моќност: 710W
• брзина: 1200-2700 мин-1
• дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm
• приклучок за прашина
• гумирана рачка
• ЛЕД сијалица
• две дополнителни позиции на рачката
Додатоци:
- 2 m цевка за вшмукување
- вреќа со прашина
- 6 парчиња брусна хартија
• Димензии на пакување: 275 x 275 x 280
• Нето тежина: 3,5 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DS710-180 Електрична брусилка за ѕид/камен

5,999 ден