OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DL08 - Turbo & Timer конвекторска греалка

- Моќност: 1700-2000W - Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz - Самостоен - Автоматско зачувување на топлина - Термичка заштита • термостат - Индикатор за состојба - Рачки за носење -... Прочитај повеќе

2,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7586Нема инфорамции
- Моќност: 1700-2000W
- Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
- Самостоен
- Автоматско зачувување на топлина
- Термичка заштита • термостат
- Индикатор за состојба
- Рачки за носење
- Часовник
- Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В)
- Тежина на апаратот: 3,2 kg
- Бруто тежина: 3,8 kg
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DL08 - Turbo & Timer конвекторска греалка

2,299 ден