OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DL-BL03PP-GY/BL - Блендер

• Mешалка на маса• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 300W• одвојлив пластичен сад: 1,5 л• 2 брзини на мешање• Работење со пулсот за кратки циклуси на мешање• тава за... Прочитај повеќе

1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10377Нема инфорамции
• Mешалка на маса
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 300W
• одвојлив пластичен сад: 1,5 л
• 2 брзини на мешање
• Работење со пулсот за кратки циклуси на мешање
• тава за дозирање од 50 ml
• куќиште и лопати од не'рѓосувачки челик
• простор за складирање на кабел
• Лесна работа
• лесно чистење
• Димензии на пакувањето (во мм): 231 (L) x 191 (W) x 415 (H)
• Нето тежина: 1,6 кг
• Бруто тежина: 2,1 кг
Достапни бои црна и бела

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DL-BL03PP-GY/BL - Блендер

1,999 ден