OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DL-BL01GS - Блендер

• мешалка на маса• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 500W• стаклен бокал за одвојување: 1,5 л• 2 брзини на мешање• Работење со пулсот за кратки циклуси на мешање• тава... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10376Нема инфорамции

• мешалка на маса
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 500W
• стаклен бокал за одвојување: 1,5 л
• 2 брзини на мешање
• Работење со пулсот за кратки циклуси на мешање
• тава за дозирање од 40 ml
• куќиште и лопати од не'рѓосувачки челик
• простор за складирање на кабел
• Лесна работа
• лесно чистење
• Димензии на пакувањето (во мм): 354 (Л) x 194 (Ш) x 288 (Н)
• Нето тежина: 4,05 кг
• Бруто тежина: 4,73 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DL-BL01GS - Блендер

2,999 ден