OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra - Дигитален шублер 0-150мм

Дигитален шублер 0-155мм Изработен од стврднат нерѓосувачки челик Лесното прилагодување на лизгачот овозможува прецизно и брзо мерење. Покрај тоа не дозволува поместување и мрдање на самиот шублер. Обезбедува точност на мерењето... Прочитај повеќе

1,190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 915Нема инфорамции
Дигитален шублер 0-155мм
Изработен од стврднат нерѓосувачки челик
Лесното прилагодување на лизгачот овозможува прецизно и брзо мерење. Покрај тоа не дозволува поместување и мрдање на самиот шублер. Обезбедува точност на мерењето од 0,01мм и 0,0005 инчи.
Дигиталното копче овозможува читање и приказ на метричен или емпириски формат.
Четири мерни функции:
Надворешно мерење
Внатрешно мерење
Длабинско мерење
Мерење по чекори
Карактеристики:
Голем LCD дисплеј
Прецизност 0,01мм / 0,0005 инча
Должина на мерење: 0 до 150 мм
Конвертирање од мм во инчи и обратно
Оди со заштитно кутивче и батерија тип LR44
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra - Дигитален шублер 0-150мм

1,190 ден