OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DH1500-HEX Кршач

• напон: 230V ~ 50Hz• моќност: 1500W• сила на удар: 45J• брзина без оптоварување: - удирање: 1400 мин-1• систем ХЕКС на СДС• опрема: - конусно длето 30x380 mm - рамно длето... Прочитај повеќе

12,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• напон: 230V ~ 50Hz
• моќност: 1500W
• сила на удар: 45J
• брзина без оптоварување:
- удирање: 1400 мин-1
• систем ХЕКС на СДС
• опрема:
- конусно длето 30x380 mm
- рамно длето 30x380 mm
- метална кутија
• Димензии на пакување: 710 (L) x 170 (Ш) x 310 (H)
• Нето тежина: 20 кг
• Бруто тежина: 21 кг
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DH1500-HEX Кршач

12,999 ден