OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DH1300-MAX Хилта чекан

• Напон: 230V ~ 50Hz• Јачина: 1300W• Ударна јачина: 15J• Брзина на удар: 3600 мин-1• антивибрацијски систем• Систем СДС MAX• опрема: - конусно длето 18x320 mm - плоснато длетоo 18x320 mm•... Прочитај повеќе

9,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Напон: 230V ~ 50Hz
• Јачина: 1300W
• Ударна јачина: 15J
• Брзина на удар: 3600 мин-1
• антивибрацијски систем
• Систем СДС MAX
• опрема:
- конусно длето 18x320 mm
- плоснато длетоo 18x320 mm
• Пакување: кофер
• Димензии: 400 x 118 x 328
• Нето тежина: 8,35 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DH1300-MAX Хилта чекан

9,490 ден