OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DF-002 - Вентилатор за на маса

Јачина: 40wНапон: 220-240v~50/60HzДијаметар: Ø 43cmФункција на нишање3 брзини3 крилна перкаВисина: 40cmДолжина на кабел: 1,6m Прочитај повеќе

1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9441Нема инфорамции

Јачина: 40w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 43cm
Функција на нишање
3 брзини
3 крилна перка
Висина: 40cm
Должина на кабел: 1,6m

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DF-002 - Вентилатор за на маса

1,499 ден