OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra CJ-8020-BL - Електрична цедалка

Електрична цедалка од познатиот бренд Iskra за Вашиот омилен сок од цитрусно овошје. Исцедете го за кратко време овошјето и уживајте во одличното и витаминско освежување! Спецификации: • Напон: 220-240V ~... Прочитај повеќе

1,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10160Нема инфорамции

Електрична цедалка од познатиот бренд Iskra за Вашиот омилен сок од цитрусно овошје. Исцедете го за кратко време овошјето и уживајте во одличното и витаминско освежување!

Спецификации:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 40W
• капацитет на бродот: 1.2L
• скала на мерење
• 2 исцедете чаши
• Двонасочно вртење
• Исцедете го приклучокот за задржување на густината
• Контролна сијаличка за LED
• капакот на прав
• Гумени стапала за стабилност
• Куќиште од не'рѓосувачки челик
• Лесен за употреба и чистење
• Димензии на пакетот (во мм): 210 (L) x 165 (W) x 253 (H)
• Нето тежина: 0,85 кг
• Бруто тежина: 1,06 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra CJ-8020-BL - Електрична цедалка

1,299 ден