OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra CJ-8005-LI - Електрична цедалка

Електрична цедалка од познатиот бренд Iskra за Вашиот омилен сок од цитрусно овошје. Исцедете го за кратко време овошјето и уживајте во одличното и витаминско освежување! Спецификации: - Напон: 220-240V~50/60Hz -... Прочитај повеќе

799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10158Нема инфорамции

Електрична цедалка од познатиот бренд Iskra за Вашиот омилен сок од цитрусно овошје. Исцедете го за кратко време овошјето и уживајте во одличното и витаминско освежување!

Спецификации:

- Напон: 220-240V~50/60Hz
- Јачина: 40W
- Сад: 0.7L
- Мерна скала
- 2 додатоци за цедење
- Вртење во 2 страни
- Капак
- Гумиорани ногарки
- Едноставно за чистење
- Димензии (mm): 158 x 158 x 210
- Нето тежина: 0,60 kg
- Бруто тежина: 0,72 kg

Гаранција: 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra CJ-8005-LI - Електрична цедалка

799 ден