OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra BR-33B4 - Рачна правосмукалка

4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батеријаВисока усисна моќНепрекината работа 12-13 мин.Канистер со филтер што лесно се миеКапацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности) Индикатор за полнењеПолнач кој... Прочитај повеќе

1,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7588Нема инфорамции
4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија
Висока усисна моќ
Непрекината работа 12-13 мин.
Канистер со филтер што лесно се мие
Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности) Индикатор за полнење
Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
30 W јачина на мотор
За усисување на суво ѓубре и на течности
3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности) Максимален вакум: ≥1.5Kpa Бучност: 76dB
Нето тежина: 0,61kg Бруто тежина: 0,925 kg
Димензии: 385mm (Д x 105mm (Ш) x 114mm (В)
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra BR-33B4 - Рачна правосмукалка

1,799 ден