OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra BR-11B6 - Рачна правосмукалка

7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батеријаВисока усисна моќНепрекината работа 16-16,5мин.Канистер со филтер што лесно се миеКапацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности) Индикатор за полнењеПолнач кој работи... Прочитај повеќе

2,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7589Нема инфорамции
7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија
Висока усисна моќ
Непрекината работа 16-16,5мин.
Канистер со филтер што лесно се мие
Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности) Индикатор за полнење
Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
35 W јачина на мотор
За усисување на суво ѓубре и на течности
3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности) Максимален вакум: ≥1.5Kpa Бучност: 76dB
Нето тежина: 0,78kg Бруто тежина: 1,3 kg
Димензии: 400mm (Д) x 130mm (Ш) x 144mm (В)
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra BR-11B6 - Рачна правосмукалка

2,399 ден