OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra BK530N - Бензиска косилка за трева + Iskra N0E 11ET 3.6 - Батериска ножица за трева и жива ограда

Iskra BK530N - Бензиска косилка за трева Mотор: четиритактен 173cm3, 3,2kW Самовозачка, 3000rpm Резервоар за гориво: 1,6 литри Резервоар за масло: 0,55 литри Подесувачка висина: 25-75 mm, Ширина на сечење: 530... Прочитај повеќе

18,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 4409Нема инфорамции
Iskra BK530N - Бензиска косилка за трева Mотор: четиритактен 173cm3, 3,2kW Самовозачка, 3000rpm Резервоар за гориво: 1,6 литри Резервоар за масло: 0,55 литри Подесувачка висина: 25-75 mm, Ширина на сечење: 530 mm (21"") 7"" Предни, 10"" Задни тркала, Капацитет на кошница: 63 литри + Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија (1,3Ah) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење : 80 mm ( трева) Должина на сечење : 110 mm (ограда) Додатоци за косење трева Додатоци за сечење ограда Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra BK530N - Бензиска косилка за трева + Iskra N0E 11ET 3.6 - Батериска ножица за трева и жива ограда

18,999 ден