OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra BK530N - Бензиска косилка за трева

Mотор: четиритактен 173cm3, 3,2kW Самовозачка 3000rpm Резервоар за гориво: 1,6 литри Резервоар за масло: 0,55 литри Подесувачка висина: 25-75 mm Ширина на сечење: 530 mm (21"") 7"" Предни, 10"" Задни тркала... Прочитај повеќе

19,995 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 4405Нема инфорамции
Mотор: четиритактен 173cm3, 3,2kW
Самовозачка
3000rpm
Резервоар за гориво: 1,6 литри
Резервоар за масло: 0,55 литри
Подесувачка висина: 25-75 mm
Ширина на сечење: 530 mm (21"") 7"" Предни, 10"" Задни тркала
Капацитет на кошница: 63 литри
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra BK530N - Бензиска косилка за трева

19,995 ден