OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra BG-TU520 - Грбен бензински тример

Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување 1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3 Се користи... Прочитај повеќе

11,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9357Нема инфорамции
Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување
1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3
Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
Се носи на грб, со систем на закопчување, и изолација против вибрации
За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литар гориво
Карактеристики на производот:
• Волумен на моторот: 51,7 cm3
• моќност: 1,4 kW
• RPM на моторот:
    • Глава со конец: 6525 вртежи во минута
    • глава со сечило: 6900 вртежи во минута
• Тип на моторот: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на палка за косење: 1500 мм
• Вид на рачка: кружна
• Глава на низата: 30 430 mm
• Глава на сечилото: 5 255 mm
• Димензии на пакување (во мм):
     • Моторна кутија: 365 (L) x 270 (W) x 590 (H)
     • Кутија за палка за косење: 110 (L) x 90 (W) x 1495 (H)
• Нето тежина: 8,6 кг
• Бруто тежина: 9,2 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra BG-TU520 - Грбен бензински тример

11,599 ден