OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra BG-TU430 - Грбен Бензиски тример

• Волумен на моторот: 42,7 cm3• моќност: 1,35 kW• RPM на моторот:    • Глава со конец: 6525 вртежи во минута    • глава со сечило: 6900 вртежи во минута• Тип на моторот:... Прочитај повеќе

10,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7242Нема инфорамции
• Волумен на моторот: 42,7 cm3
• моќност: 1,35 kW
• RPM на моторот:
    • Глава со конец: 6525 вртежи во минута
    • глава со сечило: 6900 вртежи во минута
• Тип на моторот: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на палка за косење: 1500 мм
• Вид на рачка: кружна
• Глава на низата: 30 430 mm
• Глава на сечилото: 5 255 mm
• Димензии на пакување (во мм):
     • Кутија на моторот: 350 (L) x 320 (W) x 420 (H)
     • Кутија за палка за косење: 110 (L) x 90 (W) x 1495 (H)
• Нето тежина: 7,6 кг
• Бруто тежина: 8,2 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra BG-TU430 - Грбен Бензиски тример

10,990 ден