OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra AF-32Q - Фритеза на воздух

• фрижидер за топол воздух• моќност: 1500W• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz• капацитет на бродот: 3.2 L• тајмер: до 60 мин• термостат: 80-200 ° C• автоматско исклучување• осветлен LED дисплеј•... Прочитај повеќе

7,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10164Нема инфорамции

• фрижидер за топол воздух
• моќност: 1500W
• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
• капацитет на бродот: 3.2 L
• тајмер: до 60 мин
• термостат: 80-200 ° C
• автоматско исклучување
• осветлен LED дисплеј
• подготовка на храна без масло

• Димензии на пакетот (во мм): 320 (L) x 320 (W) x 355 (H)
• Нето тежина: 3,2 кг
• Бруто тежина: 4,5 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra AF-32Q - Фритеза на воздух

7,499 ден