OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra A956 - Сад за мешање уље и гориво

• Капацитет на резервоарот: 1L• Боја: бела• Наведената точна количина на уље и гориво• Цврсто пластично куќиште• Тип на материјал: Пластика (PE-HD)• Димензии (во мм): 85 (L) x 100 (W) x... Прочитај повеќе

699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Капацитет на резервоарот: 1L
• Боја: бела
• Наведената точна количина на уље и гориво
• Цврсто пластично куќиште
• Тип на материјал: Пластика (PE-HD)
• Димензии (во мм): 85 (L) x 100 (W) x 320 (H)
• Нето тежина: 0,015 кг
• Бруто тежина: 0,018 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra A956 - Сад за мешање уље и гориво

699 ден