OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra A3189 - Сет меч со ланец

' Должина на меч: 40 cm (16"") - Чекор на ланец: 9,525 mm (3/8"") - Дебелина на забец: 1,5 mm (.058"") - Број на запци: 60 - Број на забци на... Прочитај повеќе

1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7017Нема инфорамции

' Должина на меч: 40 cm (16"")
- Чекор на ланец: 9,525 mm (3/8"")
- Дебелина на забец: 1,5 mm (.058"")
- Број на запци: 60
- Број на забци на тркалцето на пилата: 11
- Тежина: 1,25 kg

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra A3189 - Сет меч со ланец

1,490 ден