OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra A3186-0 - Сет меч со ланец

- Должина на меч: 45 cm (18"") - Чекор на ланец: 8,255 mm (.325"") - Дебелина на забец: 1,3 mm (.050"") - Број на запци: 72 - Број на забци на... Прочитај повеќе

1,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7019Нема инфорамции

- Должина на меч: 45 cm (18"")
- Чекор на ланец: 8,255 mm (.325"")
- Дебелина на забец: 1,3 mm (.050"")
- Број на запци: 72
- Број на забци на тркалцето на пилата: 11

- Тежина: 1,1 kg"

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra A3186-0 - Сет меч со ланец

1,590 ден