OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгање • Вртење од mm 75 mm за тркало на тркалце од... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH)
• Плоча МДФ, дебела 18 мм
• Постава: Анти-лизгање
• Вртење од mm 75 mm за тркало на тркалце од 360 ° PP
• Капацитет на товарот: 200 кг (максимум)
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

999 ден