OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ISKRA Преносен- мобилен копресор BC1100

 Преносен компресор • Моќност: 1100W (S3 ​​15%) • напон: 220-240v ~ 50hz • 3550 вртежи во минута • Моќност на вшмукување (максимум): 180 л / мин • Работен притисок (максимум): 8 бари •... Прочитај повеќе

7,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
 Преносен компресор
• Моќност: 1100W (S3 ​​15%)
• напон: 220-240v ~ 50hz
• 3550 вртежи во минута
• Моќност на вшмукување (максимум): 180 л / мин
• Работен притисок (максимум): 8 бари
• Додатоци:
   - црево за воздух под притисок 2 m
   - пиштол со компримиран воздух со манометар
   - 3 × пластичен адаптер, адаптер за флеш вентил
   - топчеста игла, среден дел
   - конусен универзален адаптер (тенок, густ)
• Димензии на пакувањето во mm (LxWxH): 485 x 138 x 350
• Нето тежина: 6,3 кг
• Бруто тежина: 6,5 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ISKRA Преносен- мобилен копресор BC1100

7,999 ден