OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600

Електрична дигалка со сајлаМоќност: 1050WНапон:  230V~50HzНоминално оптеретување без ремени: 300кгНоминално оптеретување со ремени: 600кгВисина на подигнување без ремени: 12мВисина на подигнување со ремени: 6мДолжина на сајла: 12.5мДијаметар на сајла: макс. 4.5ммДалински... Прочитај повеќе

11,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Електрична дигалка со сајла
Моќност: 1050W
Напон:  230V~50Hz
Номинално оптеретување без ремени: 300кг
Номинално оптеретување со ремени: 600кг
Висина на подигнување без ремени: 12м
Висина на подигнување со ремени: 6м
Должина на сајла: 12.5м
Дијаметар на сајла: макс. 4.5мм
Далински управувач
Ременот е приложен
Автоматска сигурносна кочница
Димензија на пакување во мм(ДхШхВ): 401 x 155 x 247
Нето тежина: 17 кг
Бруто тежина: 17.5 кг

Гаранција 24 месеци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600

11,490 ден