OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250

Електрична дигалка со сајлаМоќност: 500WНапон:  230V~50HzНоминално оптеретување без ремени: 125кгНоминално оптеретување со ремени: 250кгВисина на подигнување без ремени: 12мВисина на подигнување со ремени: 6мДолжина на сајла: 12.5мДијаметар на сајла: макс. 3.0ммДалински... Прочитај повеќе

7,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Електрична дигалка со сајла
Моќност: 500W
Напон:  230V~50Hz
Номинално оптеретување без ремени: 125кг
Номинално оптеретување со ремени: 250кг
Висина на подигнување без ремени: 12м
Висина на подигнување со ремени: 6м
Должина на сајла: 12.5м
Дијаметар на сајла: макс. 3.0мм
Далински управувач
Ременот е приложен
Автоматска сигурносна кочница
Димензија на пакување во мм(ДхШхВ): 358 x 145 x 230
Нето тежина: 10.6 кг
Бруто тежина: 10.9 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250

7,499 ден