OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra Воздушен компресор BDM50

Воздушен компресорМоќност: 1500WНапон: 230V~50hzВртежи во празен од: 2800 min-1Моќ на вшмукување: 210 l/minРаботен притисок (макс): 8 бараГолемина на садот за притисок: 50 лДимензија на садот за притисок: 380×250 ммДимензија на пакувањето... Прочитај повеќе

12,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Воздушен компресор
Моќност: 1500W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 2800 min-1
Моќ на вшмукување: 210 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 50 л
Димензија на садот за притисок: 380×250 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):450 x 420 x 860
Нето тежина: 28.5 кг
Бруто тежина: 31 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Воздушен компресор BDM50

12,999 ден