OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Iron Gym - Мулти справа (вратило)

Iron Gym е справата со која ќе постигнете неверојатни резултати и тоа од дома! Справата е дизајнирана така да може да се вклопи во широкиот спектар на вратни рамки и располага... Прочитај повеќе

899 ден 599 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 809Нема инфорамции
Iron Gym е справата со која ќе постигнете неверојатни резултати и тоа од дома! Справата е дизајнирана така да може да се вклопи во широкиот спектар на вратни рамки и располага со уникатен дизајн кој што не дозволува оштетување на Вашите врати. Справата ќе Ви овозможи да го создадете телото кое што отсегогаш сте го посакувале. Самата справа е копактна и лесно пренослива. За само неколку секунди ја поставувате справата и веќе сте спремни за правење стомачни и склекови. Професионална справа идеална за сите нивоа на фитнес. Погодна и за мажи и за жени. Квалитетно изработена за трајност и удобност, помага во оформување на горниот дел од телото. Материјал: Челик, обложени рачки со неопрен Три зафат позиции: тесни, широки, и неутрални Користи потпора за да се држите до вратата така што не постојат завртки и вратата не се оштетува Напомена првично измерете ја вратата и видете дали ќе ви одговара: Димензии: 95cm x 25.5cm x 43cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iron Gym - Мулти справа (вратило)

899 ден 599 ден