OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%Продадено

Intex душек 58292 199х150 СО ГРАТИС ПУМПА за базен или на плажа

Супер делукс душек за одмарање со вашите најмили било на базент или на плажа. Има покривка која по желба може да се тргне, место за 2 пијалоци. Димензии: 199х150 см Фабричка... Прочитај повеќе

7,990 ден 6,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 58292Нема инфорамции

Супер делукс душек за одмарање со вашите најмили било на базент или на плажа. Има покривка која по желба може да се тргне, место за 2 пијалоци.

Димензии: 199х150 см

Фабричка гаранција 1 година!

Гратис пумпа!

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата