OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-19%

INTEX Базен 28122 305x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. Дијаметар: 305 смВисина: 76 смКапацитет: 3857 литри вода (80% полн) Вклучена филтер пумпа ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1... Прочитај повеќе

4,790 ден 3,890 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 28122Нема инфорамции

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 305 см
Висина: 76 см
Капацитет: 3857 литри вода (80% полн)


Вклучена филтер пумпа

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

INTEX Базен 28122 305x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

4,790 ден 3,890 ден