OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-16%Продадено

INTEX Базен 28112 244x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. Дијаметар: 244 смВисина: 76 смКапацитет: 2419 литри вода (80% полн)Вклучена филтер пумпа ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА... Прочитај повеќе

3,990 ден 3,390 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 28112Нема инфорамции

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 244 см
Висина: 76 см
Капацитет: 2419 литри вода (80% полн)
Вклучена филтер пумпа

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата