OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

INTEX 57444 Диносаурус Play Center

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Диносаурус Play Center Забавниот центар за играње риболов содржи водена лизганица, воден распрскувач во... Прочитај повеќе

3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Диносаурус Play Center

  • Забавниот центар за играње риболов содржи водена лизганица, воден распрскувач во форма на палма,седло во форма на диносаурус,6 топчиња.
  • Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
  • Димензии: 249 x 191 x 109  см
  • Возраст: 2+
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

INTEX 57444 Диносаурус Play Center

3,990 ден