OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

INTEX 57162 Забавен центар за играње риболов

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Забавен центар за играње риболов

 • Забавниот центар за играње риболов содржи водена лизганица, воден распрскувач во форма на палма, игра со ловење на риби.
 • Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
 • Димензии: 218 x 188 x 99  см
 • Возраст: 2+

3,990 ден 3,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  INTEX 57162 Забавен центар за играње риболов

  3,990 ден 3,490 ден