OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Intex 2900 Филтер тип А

INTEX 29000 филтер TИП А Наменет за прочистување на водата во базенотСе користи за базени со големина до 4,5 метри Висина на HEPA филтерот: 20 cmБренд: INTEX Прочитај повеќе

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex-29000Нема инфорамции
INTEX 29000 филтер TИП А
Наменет за прочистување на водата во базенот
Се користи за базени со големина до 4,5 метри
Висина на HEPA филтерот: 20 cm
Бренд: INTEX
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Intex 2900 Филтер тип А

299 ден