OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Intex 28003 Делукс сет за чистење базени

Се вклучува во филтер пумпата на базенот Ги всмукува нечистотиите од дното на водата со помош на вакум Се приклучува на секаков вид црево за вода Квалитетна, трајна и длабока мрежичка... Прочитај повеќе

3,290 ден 1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex-28003Нема инфорамции


  • Се вклучува во филтер пумпата на базенот
  • Ги всмукува нечистотиите од дното на водата со помош на вакум
  • Се приклучува на секаков вид црево за вода
  • Квалитетна, трајна и длабока мрежичка
  • Лесен за користење

Делукс сетот за чистење базен се состои од всмукувач, мрежичка и четка за брзо чистење на ѕидовите на базенот. Освен за монтажни базени, сетот може да се користи и за вградени базени.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Intex 28003 Делукс сет за чистење базени

3,290 ден 1,999 ден