OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

INTEX Базен 28108NP 244x61 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. Дијаметар: 244 см Висина: 61 см Капацитет: 1942 литри вода (80% полн) Вклучена филтер пумпа ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

4,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  INTEX Базен 28108NP 244x61 СО ФИЛТЕР ПУМПА

  4,990 ден