OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Ikea Yllesta - Плафонска светилка

Димензии: 13 х 33 cm Материјал: Полипропиленска пластика Шифра: 603.944.43 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот. Прочитај повеќе

450 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9933Нема инфорамции
Димензии: 13 х 33 cm Материјал: Полипропиленска пластика Шифра: 603.944.43 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата