OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Ikea Vesken - Полица за во бања

Код на производ:403.078.66 Карактеристики на производот   > Материјал: ПВЦ  > Боја: бела  > Макс. оптоварување / полица: 13 кгДимензии на производот   > Ширина: 36 см  > Длабочина: 23 см  >... Прочитај повеќе

880 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9918Нема инфорамции
Код на производ:403.078.66
Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: бела
  > Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на производот

  > Ширина: 36 см
  > Длабочина: 23 см
  > Висина: 100 см
  > Растојание помеѓу полиците: 30 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
  > Должина: 37 см
  > Ширина: 23 см
  > Висина: 19 см
  > Бруто Тежина: 1,96 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата