OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Variera - Силиконска подлога за фиоки / Бела

Код на производ:002.388.65 Карактеристики на производот:> Материјал: пластика> Боја: белаДимензии на производот:> Должина: 150 см> Ширина: 50 см Димензии на пакетот: > Должина: 50 см> Дијаметар: 5 смБруто тежина: 0,51 кг... Прочитај повеќе

360 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 002.388.65Нема инфорамции
Код на производ:002.388.65

Карактеристики на производот:
> Материјал: пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 150 см
> Ширина: 50 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 50 см
> Дијаметар: 5 см
Бруто тежина: 0,51 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Variera - Силиконска подлога за фиоки / Бела

360 ден