OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Tross - Светилка

Код на производ:602.626.59 Карактеристики на производот   > Материјал: метал  > Боја: белаДимензии на производот   > Должина: 36 см Димензии на пакување Број на пакување: 1  > Должина: 36 см  >... Прочитај повеќе

930 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.626.59Нема инфорамции
Код на производ:602.626.59

Карактеристики на производот 
  > Материјал: метал
  > Боја: бела

Димензии на производот

  > Должина: 36 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
  > Должина: 36 см
  > Ширина: 13 см
  > Висина: 13 см
  > Бруто Тежина: 0,51 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Tross - Светилка

930 ден