OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Trones Чевларник

Код на производ:003.973.07 Карактеристики на производот:> Материјал: полипропиленска пластика> Боја: белаБрој во пакет: 2 парчиња. во к-тДимензии на прозиводот:> Ширина: 52 см> Длабочина: 18 см> Висина: 39 см Димензии на пакетот>... Прочитај повеќе

2,180 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 003.973.07Нема инфорамции
Код на производ:003.973.07

Карактеристики на производот:
> Материјал: полипропиленска пластика
> Боја: бела
Број во пакет: 2 парчиња. во к-т

Димензии на прозиводот:
> Ширина: 52 см
> Длабочина: 18 см
> Висина: 39 см

Димензии на пакетот
> Должина: 78 см
> Ширина: 52 см
> Висина: 19 см
Бруто тежина на апаратот: 5,31 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Trones Чевларник

2,180 ден