OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Trofast - Секција за складирање со кутии

Код на производ:100.914.53 Карактеристики на производот:> Материјал: иверица> Боја: белаДимензии на производот:> Ширина: 99 см> Длабочина: 44 см> Висина: 94 см Димензии на пакувањето: > Должина: 120 см> Ширина: 48 см>... Прочитај повеќе

4,890 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 100.914.53Нема инфорамции
Код на производ:100.914.53

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 99 см
> Длабочина: 44 см
> Висина: 94 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 120 см
> Ширина: 48 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 30,54 кг

*во цената не се вклучени кутиите
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Trofast - Секција за складирање со кутии

4,890 ден