OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Trofast - Рамка

Код на производ:301.711.23 Карактеристики на производот:> Материјал: иверица, пластика> Боја: бела Димензии на производот:> Ширина: 46 см> Длабочина: 30 см> Висина: 145 смДимензии на пакетот> Должина: 181 см> Ширина: 32 см> Висина:... Прочитај повеќе

4,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 301.711.23Нема инфорамции
Код на производ:301.711.23

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица, пластика
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Ширина: 46 см
> Длабочина: 30 см
> Висина: 145 см

Димензии на пакетот
> Должина: 181 см
> Ширина: 32 см
> Висина: 7 см
Бруто тежина: 16,86 кг

*во цената не се вклучени кутиите
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Trofast - Рамка

4,100 ден