OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Trofast Кутија за складирање

Код на производ:956.851.00 Карактеристики на производот:> Материјал: Полипропиленска пластика> Боја: белаДимензии на производот> Должина: 42 см> Ширина: 30 см> Висина: 23 см Димензии на пакетот> Должина: 42 см> Ширина: 30 см>... Прочитај повеќе

390 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 956.851.00Нема инфорамции
Код на производ:956.851.00

Карактеристики на производот:
> Материјал: Полипропиленска пластика
> Боја: бела

Димензии на производот
> Должина: 42 см
> Ширина: 30 см
> Висина: 23 см

Димензии на пакетот
> Должина: 42 см
> Ширина: 30 см
> Висина: 23 см
Бруто тежина: 0,57 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Trofast Кутија за складирање

390 ден