OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Tjusig - Закачалка за врата (Бела)

Код на производ:702.426.56 Карактеристики на производот  > Материјал:  медијапан / челик  > Боја: Бела Димензии на производот:   > Ширина: 60 cm  > Длабочина:  4 cm  > Висина: 8 cm    Број пакети: 1... Прочитај повеќе

840 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.426.56Нема инфорамции
Код на производ:702.426.56

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан / челик 
 > Боја: Бела

  • Димензии на производот:
  > Ширина: 60 cm
  •  > Длабочина:  4 cm
  •  > Висина: 8 cm 
 
Број пакети: 1
  • Димензии на пакувањето: 
  •  > Должина: 68 cm
  •  > Ширина: 5 cm
  •  > Висина: 4 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 0,69 kg

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Tjusig - Закачалка за врата (Бела)

840 ден