OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Terje - Столица на преклоп

Столица на преклоп со безвременски дизајн кој ќе внесе удобност и топлина во Вашиот дом. Истата можете да ја употребите на било кое место, и да ја приберете доколку сакате да... Прочитај повеќе

1,490 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9919Нема инфорамции
Столица на преклоп со безвременски дизајн кој ќе внесе удобност и топлина во Вашиот дом. Истата можете да ја употребите на било кое место, и да ја приберете доколку сакате да заштедите на простор. Дупката која се наоѓа на средина на облегалката Ви овозможува да ја закачите столицата и на ѕид, со што максимално ќе заштедите простор. Максимална тежина: 100 кг Ширина: 44 см Длабочина: 51 см Висина: 77 см Седиште, ширина: 38 см Седиште, длабочина: 33 см Материјал: дрво (бука) Димензии на пакувањето: 89 х 44 х 9 см Тежина: 3.2 кг Шифра: 802.224.41 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Terje - Столица на преклоп

1,490 ден