OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Teodores - Столица

Код на производ:903.509.37 Карактеристики на производот   > Материјал: метал, пластика  > Боја: бел  > Тестирано со: 110 кгДимензии на производот   > Ширина: 46 см  > Длабочина: 54 см  > Висина:... Прочитај повеќе

2,450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 903.509.37Нема инфорамции
Код на производ:903.509.37

Карактеристики на производот 
  > Материјал: метал, пластика
  > Боја: бел
  > Тестирано со: 110 кг

Димензии на производот

  > Ширина: 46 см
  > Длабочина: 54 см
  > Висина: 80 см
  > Седиште, ширина: 40 см
  > Седиште, длабочина: 37 см
  > Седиште, висина: 45 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
  > Должина: 78 см
  > Ширина: 45 см
  > Висина: 7 см
  > Бруто Тежина: 5,77 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Teodores - Столица

2,450 ден