OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Svarta - Кревети на спрат

Кревети на спрат со метална рамка, идеални за помали простории. Едноставниот дизајн нуди широки можности за одлично надополнување на ентериерот на детската соба. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 97 cm Висина:... Прочитај повеќе

14,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9553Нема инфорамции
Кревети на спрат со метална рамка, идеални за помали простории. Едноставниот дизајн нуди широки можности за одлично надополнување на ентериерот на детската соба. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 97 cm Висина: 159 cm Материјал: Челик * Погодни за душеци со димензии: 90 х 200 cm (не се вклучени) ** Горниот спрат не се препорачува за деца помали од 6 години. Шифра: 102.479.73 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Svarta - Кревети на спрат

14,990 ден