OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Svallet - Столна ламба

Код на производ:703.584.87 Карактеристики на производот   > Материјал: пластика  > Боја: темносиво/белоДимензии на производот   > Висина: 35 см  > Основа, дијаметар: 16 см  > Светилка, дијаметар: 11 см  > Кабел,... Прочитај повеќе

500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 703.584.87Нема инфорамции
Код на производ:703.584.87

Карактеристики на производот 
  > Материјал: пластика
  > Боја: темносиво/бело

Димензии на производот

  > Висина: 35 см
  > Основа, дијаметар: 16 см
  > Светилка, дијаметар: 11 см
  > Кабел, должина: 200 см

Димензии на пакување

Број на пакувања: 1
  > Должина: 26 см
  > Ширина: 16 см
  > Висина: 14 см
  > Тежина: 0,33 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Svallet - Столна ламба

500 ден