OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Strouman Подна ламба

Код на производ:003.236.94 Карактеристики на производот:> Материјал: челик, хартија> Боја: белаДимензии на производот:> Висина: 55 см> Абажур, дијаметар: 32 см> Кабел, должина: 2,1 мДимензии на пакетот: > Должина: 36 см> Ширина:... Прочитај повеќе

1,090 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 003.236.94Нема инфорамции
Код на производ:003.236.94

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, хартија
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Висина: 55 см
> Абажур, дијаметар: 32 см
> Кабел, должина: 2,1 м

Димензии на пакетот:
> Должина: 36 см
> Ширина: 35 см
> Висина: 9 см
Бруто тежина: 1,14 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Strouman Подна ламба

1,090 ден