OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Strala - Столна ламба Бела ѕвезда

Украсете го Вашиот дом со уникатните светилки на Ikea. Одличен избор за празници и прослави или едноставно псотавете ги таму каде што сакате да внесете топлина и уникатен светлосен амбиент. Димензии... Прочитај повеќе

1,200 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10457Нема инфорамции
Украсете го Вашиот дом со уникатните светилки на Ikea. Одличен избор за празници и прослави или едноставно псотавете ги таму каде што сакате да внесете топлина и уникатен светлосен амбиент. Димензии на ламбата без абажур: 48 х 12 cm Димензии на абажур: 48 cm Должина на кабел: 2,4 m Материјал: Абажур од картон, основа и држач од челик Шифра: 004.409.09 303.325.26 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Strala - Столна ламба Бела ѕвезда

1,200 ден