OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Strala - Лустер

Димензии на абажур: 21 х 15 cm Материјал: 100% Полиестер Должина на кабел: 1.8 m Шифра: 104.409.04 103.865.77 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе... Прочитај повеќе

1,100 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10462Нема инфорамции
Димензии на абажур: 21 х 15 cm Материјал: 100% Полиестер Должина на кабел: 1.8 m Шифра: 104.409.04 103.865.77 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Strala - Лустер

1,100 ден